Małgorzata Fułczyńska-Ostapowicz

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W trakcie studiów uzyskałam stypendium w ramach programu wymiany studentów Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Santiago de Compostela w Hiszpanii.
W codziennej praktyce zawodowej zajmuję się obsługą podmiotów gospodarczych, poczynając od doradztwa przy wyborze właściwej formy prowadzenia działalności gospodarczej i jej założenia, poprzez sporządzanie i opiniowanie umów, jak również bieżące wsparcie we wszystkich prawnych i podatkowych aspektach prowadzenia przedsiębiorstwa. Posiadam również duże doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.
Posiadam doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie ochrony danych osobowych. Przeprowadziłam audyt i wdrożenie RODO w podmiotach z kapitałem zagranicznym oraz doradzam na bieżąco Klientom w tym zakresie. Prowadzę szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych.
Władam językiem angielskim i hiszpańskim.